Dětská hasičská liga 3.září Modletice

03.09.2016 14:08

Poslední závod letošního ročníku dětské hasičské ligy okrsku Modleticko se uskutečnil v sobotu 3. září v Modleticích.

Během závodu se projevilo stáří naší techniky - naše padesátiletá stříkačka PS12 se s námi začala loučit a tím byl ovlivněn první pokus  našeho staršího družstva. Na druhý pokus starších a oba pokusy mladších už nám ale pomohli kolegové z Křížkového Újezdce a půjčili nám svůj stroj.

Za tento projev fair play patří SDH Křížkový Újezdec a jejich veliteli Jakubovi Šindelářovi veliké díky!!!

V celkovém hodnocení celého ročníku obě družstva obsadila shodné osmé, předposlední místo.

Pro další ročník máme určitě na čem pracovat. Musíme nejen zajistit kvalitní materiál, ale také pořádně trénovat.

Všem dětem, rodičům a členům realizačního týmu děkujeme za nasazení a mnoho hodin strávených při tréninku a na závodech.