Mladí hasiči

Tréninky jaro-podzim 2024

Od dubna do konce října jsou tréninky každý pátek na hřišti v Lojovicích. Začátek tréninku vždy v 17:00, konec podle počasí a nacvičovaných disciplín v 18:00 až 19:00. Aktuální informace dostanete vždy e-mailem. Rozpisy všech termínů tréninků a závodů najdete na stránce "Kalendář schůzek a soutěží"

Tréninky podzim-zima 2023/2024

Od začátku září do konce října budou tréninky od 17:00 na hřišti v Lojovicích. Od listopadu do března každý pátek od 18:00 do 20:00 v tělocvičně ZŠ Velké Popovice. Aktuální podmínky účasti na tréninku dostanete e-mailem.

Tréninky - jaro-podzim 2023

Tréninky podzim-zima 2022/2023

Tréninky budou v září a říjnu od 17:00 mna hřišti v Lojovicích. Od listopadu do března každý pátek od 17:00 v tělocvičně ZŠ Velké Popovice.
Aktuální podmínky účasti na tréninku dostanete e-mailem.

Tréninky - jaro-podzim 2022

Tréninky podzim-zima 2021/2022

Tréninky budou od listopadu do března každý pátek od 17:00 v tělocvičně ZŠ Velké Popovice. Účast na trénincích podle aktuálně platných pravidel Ministerstva Zdravotnictví ČR - trénujeme ve skupině o velikosti nevyžadující předkládání negativních testů.
Aktuální podmínky účasti na tréninku dostanete e-mailem.

Hasičské soutěže a závody 2020

Vzhledem k mimořádným opatřením vydaných Vládou České republiky jsou aktuálně pozastaveny všechny soutěže, závody a další akce pořádané hasičskými sdruženími. Z tohoto důvodu nebude v letošním roce ani Dětská hasičská liga. V případě, že se situace zlepší, je možné, že se podaří některá soutěžní kola uspořádat, nicméně budou vždy vyhodnocována samostatně.

Dětská hasičská liga 2018

Od května do září jsme se s družstvy lojovických hasičů účastnili Dětské hasičské ligy okrsku č. 3 - Modleticko. Dařilo se nám především v kategorii mladších žáků, kde jsme v silné konkurenci získali celkové výborné 3. místo. Starší žáci se snažili, ale i díky generační obměně jejich týmu to stačilo jen na celkové šesté místo.

VÍTĚZSTVÍ MLADŠÍCH ŽÁKŮ V MUKAŘOVSKÉM UZLOVÁNÍ

V sobotu 3.3.2018 jsme se zúčastnili 13. ročníku soutěže Mukařovský uzel. Mladším žákům se podařilo obhájit loňské první místo a dokonce ovládnout první dvě místa v individuálním hodnocení všech závodníků. Starší žáci skončili ve velké konkurenci na 6. místě, dorostenci poprvé soutěžící v týmové kategorii obsadili 7. místo.

Více si přečtěte v podrobnější reportáži.

NÁBOR MLADÝCH HASIČŮ 2017

Sbor dobrovolných hasičů Lojovice hledá nové členy do dětského kolektivu Mladých hasičů. Nabízíme dětem kroužek, který spojuje zajímavou sportovní a fyzickou aktivitu s výukou základů požární prevence, první pomoci, orientaci v terénu, znalostí topografie a chování při mimořádných situacích. Děti se učí principům fair play, týmové spolupráci, ale také zdokonalují své individuální dovednosti. Družstva mladých hasičů se účastní pravidelných soutěží v požárním sportu pořádaných v rámci okolních okrsků a celoroční soutěže Plamen.

Jaké děti přijímáme?

Mladší žáci: 6 - 10 let,
Starší žáci: 11 - 15 let

Dorost: 15 - 18 let

Kdo mladé hasiče vede?

Kroužek organizují a práci s dětmi zajišťují tři vedoucí z řad SDH Lojovice s kvalifikací "II. a III. stupně vedoucího mládeže SH ČMS"

Kdy a jak se mohu přidat?

Příjem dětí do kolektivu mladých hasičů bude probíhat vždy na nedělních trénincích. Zájemci o členství se mohou i s rodiči přijít podívat jak probíhá schůzka mladých hasičů, co vše se učíme, jaké hry hrajeme a jak to u nás chodí. Termíny konání nejbližších tréninků naleznete v odkazu AKTUALITY A KALENDÁŘ SCHŮZEK.

Náborový leták ve formátu pdf