Okrsková soutěž 2017

20.05.2017 10:00

Lojovičtí hasiči 5x zlatí!

V sobotu 20. května se v Kostelci u Křížků konala okrsková soutěž v požárním sportu. Pořadatelem soutěže byl Okrsek č.1 Kamenicko, který sdružuje čtyři sbory dobrovolných hasičů: SDH Kostelec u Křížků, SDH Lojovice, SDH Nechánice a SDH Těptín.

Soutěž byla uspořádána s podporou obcí Kamenice, Kostelec u Křížků, Sulice a Velké Popovice. Hlavní ceny do soutěže věnoval Pivovar Velké Popovice.

Hasiči z Lojovic vyslali do soutěže 6  družstev – přípravka, mladší žáci, starší žáci, dorost,  ženy a muže.

Výsledky všech družstev nám udělaly velkou radost.  Posuďte sami:

Přípravka - 1. místo

Mladší žáci - 1. místo

Starší žáci - 1. místo

Dorost - 1. místo

Ženy - 2. místo

Muži - 1. místo

Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem našim závodníkům, ale také všem, kteří se na přípravě a průběhu soutěže podíleli. Velké díky patří také obci Velké Popovice, která činnost hasičů podporuje. Pivovaru Velké Popovice děkujeme za poskytnutí cen pro soutěžící.

Největší radost máme z výkonů našich mladých hasičů! Na tréninky pravidelně dochází více než 20 dětí a je radost sledovat s jakým nadšením se učí nové věci!

Fotky na rajčeti: sdh-lojovice.rajce.idnes.cz/2017_20.5._Okrskova_soutez_Kostelec_u_Krizku/

Miroslav Němec