Aktuální kalendář dětských tréninků a soutěží

10.06.2017 09:05

16.06.2017 - pátek, trénink - od 18:00

Trénink před sobotní soutěží v Chomutovicích se bude konat na fotbalovém hřišti v Lojovicích od 18:00. Budeme trénovat požární útok s vodou.
S sebou suché oblečení a obuv na převlečení!

17.06.2017 - sobota, Modletická liga, 3.kolo - Chomutovice od 08:30

Soutěž v požárním útoku (mladší a starší žáci, dorostenci) se bude konat na louce u chomutovického rybníka Ve Struhách. Přijďte se podívat, jak se našim družstvům bude při "Huntovickém útoku" dařit ve srovnání se závodníky z modletického Okrsku číslo 3.

Časový harmonogram:

8:30 - registrace
9:00 - začátek soutěže žáků
12:00 - předpokládaný začátek soutěže dorostu

Doprava dětí bude upřesněna po e-mailu.
Stravování vlastní, případně možnsot zakoupení občerstvení v místě soutěže.

24.06.2017 - sobota, ROZLUČKA PŘED PRÁZDNINAMI - Lojovice, fotbalové hřiště - odpoledne

Společné rozloučení všech členů krožku Mladých hasičů, jejich rodičů, prarodičů a kamarádů po úspěšné sezóně. Děti obdrží medaile a ceny za své výkony na Mukařovském uzlování,  v celoroční soutěži Plamen, v Dětské hasičské lize a v okrskové soutěži. Připraven bude i nafukovací skákací hrad, občerstvení, grilování dobrot, atd.

Podrobný program bude upřesněn.

02.09.2017 - sobota, Modletická liga - Modletice od 08:30

soutěž v požárním útoku (mladší a starší žáci)
podrobnosti upřesníme

09.09.2017 - sobota, Modletická liga - Radějovice od 08:00

soutěž v požárním útoku (mladší a starší žáci)
podrobnosti upřesníme

Změna programu vyhrazena.

Důležité informace a termíny obdrží členové kolektivu MH s dostatečným předstihem e-mailem.