3. kolo DHL

02.06.2018 10:00

V sobotu 2. června 2018 jsme se zúčastnili 3. kola Modletické dětské hasičské ligy. Tento závod byl spojen s Podlipanskou ligou a konal se v Křížkově Újezdci. Na závody se sjelo 33 týmů. Za Lojovice jsme  vyslali soutěžit jen mladší žáky, protože u ostatních kategorií jsme neměli dostatek dětí (škola v přírodě a nemoci). Za krásného počasí nastoupili do skvěle organizované soutěže mladší žáci Lojovic ve složení:  David Hůrka, Bára Matějčková, Lukáš Hrtan, Štěpán Němec, Karel Aron, Šárka a Eliška Pokorné a  Míša Obrhelová.

Přestože v týmu startovali čtyři nováčci, zaznamenali v prvním pokusu čas 00:28:93. Druhý pokus byl pomalejší, takže výsledkem bylo výborné 2. místo v rámci Dětské hasičské ligy a 7. místo v rámci Podlipanské ligy. V kategorii mladších žáků startovalo 16 družstev. Podrobnější výsledky jsou k vidění na Facebooku Dětské hasičské ligy.

Dětem gratulujeme k super výsledku a těšíme se, že to nejsou poslední medaile, které nám letos cestou domů cinkaly na krku.

V letošním ročníku jsme se po třetím kole zlepšili na průběžné 3. místo!

Michal Matějček