Oujezdecké útočení - Modletická liga

04.06.2016 00:00

V sobotu 4.6 se naši mladí hasiči zúčastnili soutěže Modletické Ligy v Křížkovém Újezdci.

Pro děti to byla po vítězství v okrskové soutěži další důležitá zkušenost, terntokrát s mnohem těžšími soupeři.

V každé kategorii bylo přihlášeno 13 družstev a lojovičtí hasiči museli řešit absenci velkého počtu dětí, které byly na škole v přírodě.

Družstvo starších dětí tak musely posílit mladší...

Starší děti se při prvním pokusu potýkaly se špatně spojenými savicemi a díky tomu  nenasály vodu. Druhý pokus již probíhal lépe, ale za svými normálními výkony zaostaly a obsadily až předposlední 12 místo. Je to pro nás velká motivace a na příští soutěži se určitě zlepšíme.

Mladší děti provedly útok ve výborném čase 35,1 s a obsadily 8. místo.

V sobotu 11.6. jedeme na další soutěž, tentokrát do Popoviček.

4.6. náš sbor reprezentovaly tyto děti: Vít Maúš, Aron Karel, Hůrka David, Dvořák Radek, Němec Štěpán, Hůrková Denisa, Mullerová Karolína, Hůrka Michal, Sauer Patrik, Dvořák Lukáš, Brož Ondřej, Bára Matějčková, Marek Trčka