Rozlučka se sezónou - soutěž v požárním útoku 4 členných družstev.

24.06.2017 17:00

Všechny srdečně zveme na ROZLOUČENÍ SE SEZÓNOU, které se bude konat v Lojovicích v sobotu 24.6.2017 od 17 hodin.

Budeme slavit průlomovou sezónu, kdy se naši mladí hasiči začali umisťovat na stupních vítězů také mimo okrsek!  Nejdříve na první disciplíně Plamene - Závodu požární všestrannosti naši starší získali z celého okresu 3 místo. Dále naši mladší vyhráli Mukařovské uzlování. Na útocích v plameni byli naši mladší třetí. A v modletické lize v Křížkové Újezdci byli v požárním útoku družstva mladších, starších i premiérově dorostu všichni shodně na třetím místě.

V dalším kole modletické ligy naši mladší obsadili o pouhých 12 setin sekundy druhé místo. Jako jedni z mála používáme stříkačku s motorem 1200 ccm a přesto to stačí na špičku.

Proto s námi přijdtě slavit v sobotu! Pro děti budou připraveny skákací hrady a pro všechny bude připravena soutěž v požárním útoku čtyřčlenných družstev!

Budeme grilovat krůty a kýtu.

Těšíme se!