Mladí hasiči

VÍTĚZSTVÍ ve 12. ročníku Mukařovského uzlování 2017

V sobotu 18. března 2017 jsme se zúčastnili tradiční soutěže Mukařovské uzlování. Děti podaly perfetkní týmové i individuální výkony, což se odrazilo na výsledcích. Družstvo mladších žáků soutěž vyhrálo, družstvo starších žáků skončilo ve velké konkurenci na 8. místě a naši dorostenci na skvělém 7. a 11. místě.

Chcete-li se dozvědět více, přečtěte si podrobnější výsledky.

NÁBOR MLADÝCH HASIČŮ 2017

Sbor dobrovolných hasičů Lojovice hledá nové členy do dětského kolektivu Mladých hasičů. Nabízíme dětem kroužek, který spojuje zajímavou sportovní a fyzickou aktivitu s výukou základů požární prevence, první pomoci, orientaci v terénu, znalostí topografie a chování při mimořádných situacích. Děti se učí principům fair play, týmové spolupráci, ale také zdokonalují své individuální dovednosti. Družstva mladých hasičů se účastní pravidelných soutěží v požárním sportu pořádaných v rámci okolních okrsků a celoroční soutěže Plamen.

Jaké děti přijímáme?

Mladší žáci: 6 - 10 let,
Starší žáci: 11 - 15 let

Dorost: 15 - 18 let

Kdo mladé hasiče vede?

Kroužek organizují a práci s dětmi zajišťují tři vedoucí z řad SDH Lojovice s kvalifikací "II. a III. stupně vedoucího mládeže SH ČMS"

Kdy a jak se mohu přidat?

Příjem dětí do kolektivu mladých hasičů bude probíhat vždy na nedělních trénincích. Zájemci o členství se mohou i s rodiči přijít podívat jak probíhá schůzka mladých hasičů, co vše se učíme, jaké hry hrajeme a jak to u nás chodí. Termíny konání nejbližších tréninků naleznete v odkazu AKTUALITY A KALENDÁŘ SCHŮZEK.

Náborový leták ve formátu pdf

VELKÝ ÚSPĚCH na okrskové soutěži 2016

Celé jaro jsme trénovali na okrskovou soutěž, která se konala v sobotu 21. května 2016 v Kostelci u Křížků.

Naše děti v součtu časů ze štafety a požárního útoku v katergorii mladších žáků obsadily 1. místo, a v kategroii starších žáků pro změnu také 1. místo! Gratulujeme!

Mimo soutěž startovalo také družstvo nováčků v kategorii mladších žáků a dosáhlo času, který by stačil na 3. místo!

Krátkou foto/video prezentaci naleznete na našem YouTube kanálu.